UTU Results Service

South of England Junior Congress

Under 11

Federation: England
Date:25/01/2020 to 26/01/2020
Venue: Yateley Manor School
Cheif Arbiter: Andrew Martin
Timings: First: 30 moves in 60 mins, Finish: 30 mins
Round Time: 26/01/2020 at 13:30 (Round dates and times are for guidenace only)
  
Pairings for Round 5

 

Cross Table Pairings for Round: 1 2 3 4 5 
Board White  Result Black  
13Monga, Kanav126A[4]0 - 11Dicen, Elis Denele117A[4]
22Wang, Andy101A[3½]1 - 010Latypova, Olga116A[3½]
89Subramanian, Anusha91D[3]1 - 019Sharma, Mihir101B[3]
77Irani, Thomas104A[3]1 - 022Cuthbert, Larissa90[3]
64Khoury, Theo110A[3]1 - 017Oh, Julie89A[3]
58Isaacs, Ruairi87D[3]1 - 016Deacon, Matthew111A[3]
423Rahman, Yad119A[3]0 - 16Blades, Kit98C[3]
320Maurus, Mickey124A[3]0 - 15Ivan, Austin101D[3]
918Nguyen, Ryan102E[3]0 - 111Ahmed, Yunus114A[2½]
1215Barbier-Ramaiah, Riya Aude78A[2½]1 - 030Varghese, David Jacob98A[2½]
1114Patel, Zain99D[2½]1 - 033Rao, Roshan67D[2½]
1031Moser, Benjamin76D[2½]0 - 112Murawski, Jan102A[2½]
1313Saad, Muhammad83B[2½]1 - 040Ullmann, Hugo103F[2]
2028Seet, Joshua46A[2]1 - 038Ariyaratne, Prabodha88F[2]
1937Srivastava, Devansh90A[2]0 - 124Kothari, Jai48D[2]
1843Naef Schmid, Ianto66A[2]0 - 127Dasgupta, Avyukt92A[2]
1744Hidouci, Wassim74A[2]0 - 126Ranpura, Kirin99D[2]
1639Ball, Charlie101A[2]0 - 125Smolders, Thomas77E[2]
1521Pham, Clemence106A[2]1 - 041Yedid, Lior83D[2]
1432Palav, Mayank82A[2]½ - ½29Keech, Gabriel118A[2]
2134Rees, Amelie100B[1½]1 - 042Wannasin Bell, Charlie86A[2]
2336Pusapadi, Vibhush53F[1½]1 - 049Saunders, Teo86B[1½]
2235Singh, Hari83A[1½]1 - 048Koppuravuri, Shrihan97C[1½]
2451Sharma, Taran89A[1]½ - ½45Shidlagatta, Anirudh66E[1½]
2746Narenthiran, Abi54C[1]1 - 058Pitcher, Emilia0F[1]
2556Preece, Rohan30F[1]½ - ½55Tathare, Rohan67B[1]
2850Liu, Yijia0[1]½ - ½54Appleton, Toby50F[1]
2647Henry, Cameron63B[1]1 - 060Barnes, Thomas21F[1]
2959Tagg, Ann34A[1]0 - 157Malanta, Eve45D[½]
3053Eccleston, Bryony74A[½]1 - 063Blin, Sophia61D[½]
3161Pipalia, Rishi48E[0]1 - 0